Centrul Medical Hypocrate

     

Programari la telefon: 0256/202.202

 ***Cei mentionati au contract cu C.J.A.S. Timis
CHIRURGIE SI ORTOPEDIE PEDIATRICA LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
*** Dr. Khalaily Hussein
  • Medic specialist chirurgie si ortopedie pediatrica
11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00  
Dr. Vasilie Doru
  • Medic primar chirurgie si ortopedie pediatrica
  • Competenta echografie generala
  • Asistent universitar,doctor in medicina
18.15-20.00 18.15-20.00 18.15-20.00 18.15-20.00 18.15-20.00 11.00-14.00
CHIRURGIE ADULTI
Dr. Ştef Dan Gabriel
  • Medic specialist chirurgie
  16.00-18.00     16.00-18.00  
PEDIATRIE
Dr. Boariu Cristina Diana 
  • Medic specialist pediatrie
  16.00-18.00        
Dr. Lesovici Petrica 
  • Medic primar pediatrie
  • Medic specialist cardiologie
12.30-14.00 12.30-14.00 12.30-14.00 12.30-14.00 12.30-14.00  
Dr. Pop Maria 
  • Medic primar pediatrie
  • Medic specialist gastroenterologie
12.30-14.00 12.30-14.00 12.30-14.00 12.30-14.00 12.30-14.00  
NEUROPSIHIATRIE INFANTILA
Dr. Lupu Constantin
  • Medic primar neuropsihiatrie infantila
  • Doctor in stiinte medicale
  • Competenta in genetica neurologica
11.00-14.30   11.00-14.30      
Dr. Bochianu Camelia
  • Medic primar neuropsihiatrie infantila
  13.30-14.00   13.30-14.00    
PSIHOLOGIE
Psiholog Crusitu Liliana
  • Psiholog
  • Competente: psihologie clinica, psihologia muncii si organizationala, psihologia transporturilor, psihopedagogie speciala, psihologie aplicata in domeniul securitatii nationale
11.00-17.00 09.00-12.00 11.00-17.00 09.00-12.00 11.00-17.00 09.00-12.00
OTO - RINO - LARINGOLOGIE
Dr. Sahmarani Ahmad
  • Medic specialist O.R.L. 
  18.00-20.00     16.00-18.00  
Dr. Smoc Boris
  • Medic primar O.R.L. 
14.00-17.00     14.00-17.00    
ECHOGRAFIE GENERALA
Dr. Tauber Eugenia 
  • Medic primar radiolog
  • Competenta echografie generala
  • Competenta echografie mamara
    09.30-12.00      
EXPLORARI FUNCTIONALE
Electrocardiograma (EKG)            
Electroencefalograma (EEG) 10.30-14.30   10.30-14.30   10.30-14.30 10.30-13.30
TERAPIE BOWEN
Dr. Nanescu Mirela Cosmina 
  • Medic medicina generala
  • Competenta acupunctura
  • Competenta homeopatie
  • Competenta medicina de urgenta
    15.00-18.00 15.00-18.00    
LABORATOR
Laborator Cabinet de medicina de laborator Dr. Stoican Lucia 08.00-11.30 08.00-11.30 08.00-11.30 08.00-11.30 08.00-11.30  
Punct de recoltare: laborator Excellab - contract cu CJAS 08.30-11.00 08.30-11.00 08.30-11.00 08.30-11.00 08.30-11.00  
GIPS
Aplicari aparate gipsate si orteze 15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-18.00 11.00-12.00
ACUPUNCTURA-HOMEOPATIE-REFLEXOTERAPIE
Dr. Mihai Carmen 
  • Medic primar medicina generala adulti
  • Acupunctura-Homeopatie-Reflexoterapie
18.00-20.00 08.00-10.00 18.00-20.00   18.00-20.00 08.00-10.00
TRATAMENTE DE SPECIALITATE, PIERCING
MEDICINA MUNCII
Dr. Dubina Lucia 
  • Medic primar medicina generala pediatrie
  • Medic de familie
  • Competenta in medicina de intreprindere
13.00-14.00 20.00-21.00 13.00-14.00 20.00-21.00 13.00-14.00  
Dr. Filimon Liliana
  • Medic primar medicina muncii
  • Competenta echografie generala
13.00-14.00 20.00-21.00 13.00-14.00 20.00-21.00 13.00-14.00